Dernek Alındı Belgesi Basımı

Dernek gelirleri alındı belgesi, üye ödentisi, dernek faaliyetleri sonucunda veya dernek malvarlığından elde edilen gelirler ile bağış ve yardımlardan oluşur. Yurt, pansiyon, çocuk yuvası, aş ocağı, huzurevi, spor salonu, kamp tesisleri, sandık kurarak ve lokal açmak suretiyle gelir elde edebilirler.Bu hak ve yetkilerini gelir getirme amacına yönelik olarak kullanılması durumunda iktisadi işletme niteliği doğmuş olur. Derneklerin kullanması gereken gelir belgeleri; Dernek gelirleri alındı belgesi ile tahsil edilir. Dernekler bastırması gereken Alındı Belgesi, Gider Makbuzu, Ayni Bağış Alındı Belgesi, Ayni Yardım Belgesi gibi belgelerini Ankara Valiliği ile anlaşmalı Erdem Matbaasında yaptırabilirler.

Tahsilat - Tediye Makbuzu BasımıTahsil edilen para karşılığı iki nüsha olarak düzenlenen, karşı ta­raf içiri parayı yatırdığını ispatlayan bir belgedir. Tahsilat makbuzunun aslı parayı yatıran firmaya verilir. Suret işletmede kalır.

Tahsilat makbuzu, kullanım miktarı ve Şekline bağlı olarak ofset baskı cilt olarak yapılabilir.

Tahsilatlarınızı siz karşı tarafın işyerine giderek yapıyorsanız, tahsilat makbuzunun cilt olarak düzenlenmesi daha doğru olur. Bu durumda tahsilat makbuzunun aslını Müşterinize veren personeliniz, geri geldiğinde, tahsilat makbuzunun bir örneğini bilgisayarınza kaydedebilir, yada klasörleyebilirsiniz.

Firmanıza özel tediye makbuzu tasarımları belirtilen şekil ve usullere uygun olarak grafik tasarımcılarımız tarafından hazırlanır. Firma bilgilerinizi taşıyan ve kurumsal kimliğinizi yansıtan tediye makbuzu tasarımları sizlerin onayına sunulur. Tasarımların onaylanmasının ardından maliye anlaşmalı matbaamızda tahsilat makbuzu, tediye makbuzu, aidat makbuzu, sipariş fişi basımı yapılır.


Maliye ile anlaşmalı Ankara Erdem Matbaası’nda her türlü otokopili tahsilat makbuzu, tediye makbuzu, apartman aidat makbuzu, sipariş fişi, fatura ,sevk irsaliyesi vb. Işleriniz uygun fiyat ile hızlı bir şekilde yapılır.

Ankara Tahsilat Makbuzu; Ankara Tediye Makbuzu,

Ankara Sipariş Fişi,

Ankara Aidat Makbuzu, Otokopili ve Numaratörlü her türlü basım hizmeti.

Ankara Fatura Basımı, Fatura Basmaya Maliye ile Anlaşmalı Matbaalar yetkilidir. Maliye ile Anlaşmalı Matbaamızda Ankarada Fatura Basım hizmeti vermekteyiz.

ankara dernek makbuzu, dernek alındı belgesi, dernek gider makbuzudernek alındı belgesi, tahsilat tediye makbuz

Dernek Makbuzu, Sipariş Fişi, Makbuz, Aidat Makbuzu, Tahsilat Makbuzu vs.

Kazım Karabekir Cad. Kültür Çarşısı No: 7 / 44   İskitler - Ulus / ANKARA    Tel & Fax: +90 312 311 25 84 | matbaa06@gmail.com

Web Tasarım & Copyright © 2008 Telif Hakları Erdem Ofset Matbaas’ına Aittir.

Copyright ©erdemmatbaasi

Ankarada Matbaa Ankarada Matbaa

matbaa06@gmail.com

0.312  311 25 84

Kazım Karabekir Cad. Kültür Çarşısı

Giriş Kat No : 7 / 43 - 44  

(AKM Metro Karşısı) İskitler / ANKARA

Dernek Makbuzu Basımı İçin Gerekli Belgeler ankara matbaa adres maliye ile anlaşmalı erdem matbaası

İletişim

Fatura

Zarf

Fatura
Share on Tumblr
Share on Reddit