forbrukslån uten sikkerhet
Maliye anlaşmalı erdem matbaası

Ankara Broşür Basımı

Fatura basımı için gerekli belgeler

Broşür, Hedef kitlenizin sizden, ürünlerinizden veya hizmetlerinizden haberdar olup sizi tercih etmesine sebep olacak, müşterilerinizle ilk teması sağlayabileceğiniz bir matbaa ürünüdür. Tanıtmak istediğiniz noktaların tamamını tanıtabileceğiniz gibi ayrı ayrı da verme şansınız vardır. Broşürünüzün en baştan tasarımını yapabileceğimiz gibi, yaptığınız tasarımı baskıya hazır hale getirmek için grafik uygulamasını da yapabiliriz. Bunun yanısıra, tamamen baskıya hazır tasarımınız için size sadece matbaa baskı hizmetini verebiliriz.


Broşürler hazırlanırken verilecek olan bilginin çokluğuna göre ebatlar tercih edilir. Tek sayfalık yapılabileceği gibi genel ürün tanıtımlarında çok sayfalı da hazırlanabilir.


Broşürde; firmanızın, ürünlerinizin ve hizmetlerinizin fotoğrafları, detay bilgileri, ürün fiyatları, kampanyalarınız gibi, satışa ve genel tanıtımınıza destek olacak bilgiler yer alabilir.


Unutmayın; Artık broşürü yapılmamış bir firma, bir ürün, bir hizmet veya bir etkinlik yok denecek kadar azdır.


  Ankarada matbaa fatura

Kazım Karabekir Cad. Kültür Çarşısı No: 7 / 44   İskitler - Ulus / ANKARA    Tel & Fax: +90 312 311 25 84 | matbaa06@gmail.com

Web Tasarım & Copyright © 2008 Telif Hakları Erdem Ofset Matbaas’ına Aittir.

Copyright ©erdemmatbaasi

Ankarada broşür Ankarada broşür

matbaa06@gmail.com

0.312  311 25 84

Kazım Karabekir Cad. Kültür Çarşısı

Giriş Kat No : 7 / 43 - 44  

(AKM Metro Karşısı) İskitler / ANKARA

matbaalar Mail: matbaa06@gmail.com?subject=Fiyat Teklifi

Kartvizit

Fatura

Fatura

Fatura
Share on Tumblr
Share on Reddit